Kim jesteśmy?

Zespół, który uwielbia kształtować przyszłość

Nasze działania skoncentrowane są na wielopłaszczyznowym wsparciu. wyjaśniamy wszelkie wątpliwości z obszaru prawa w biznesie, udzielamy wskazówek i doradzamy w konkretnych sprawach, proponujemy skuteczne rozwiązania, a także oferujemy swoją pomoc jako mediatorzy i reprezentanci w kontaktach z kontrahentami i w sprawach sądowych.   

Na fundamentach doświadczenia. Firmę konsultingową tworzą eksperci 

Mamy pełną świadomość, jak bardzo potrzebne jest w każdej firmie wsparcie prawne, zarówno to bieżące, jak też przy konkretnych, większych projektach, problemach, sporach. W naszej firmie konsultingowej zatrudniamy tylko wykwalifikowanych ekspertów i prawników, którzy posiadają potwierdzoną wiedzę i umiejętności oraz działają aktywnie w konsultingu już od dłuższego czasu. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientowi bezpieczeństwa, dać mu gwarancję, że otrzyma potrzebną pomoc i wsparcie, a jego firma funkcjonować będzie zawsze zgodnie z obowiązującym i aktualnym prawem. 

Co robimy?

Realizujemy zadania

Za sterami firmy konsultingowej stoi agent celny Tomasz Osiński - absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego, który skutecznie łączy nabywaną wciąż wiedzę z praktyką, zdobytą w biurze rachunkowym. Aktualnie nie tylko zarządza firmą konsultingową, ale jest w niej głównym ekspertem, kierującym zespołem i wytyczającym kierunek działania. Edukuje zarówno swoich klientów, jak też pracowników, dzieląc się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną. Kwalifikacje zdobywał w założonej przez siebie firmie transportowej Osinski Transport, w której głównym obszarem działania była logistyka, spedycja i transport oraz sprawy z nim związane, takie jak handel międzynarodowy, co pozwoliło jemu zdobyć bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie z motywacją i zaangażowaniem, świadczymy profesjonalne usługi prawne dla przedsiębiorców z kraju i z zagranicy. Biegle posługujemy się językiem angielskim oraz posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu prawa, obowiązującego w innych krajach. Ponadto stworzyliśmy sieć kontaktów, nawiązując współpracę z innymi prawnikami z Polski i innych krajów europejskich